Nasze usługi


Nasza fundacja zajmuje się organizacją różnorodnych projektów europejskich i międzynarodowych. Wśród nich są m.in. partnerstwa strategiczne, wymiany młodzieży, wolontariat, wizyty studyjne i job shadowing, międzynarodowe praktyki zawodowe (VET – vocational education and training).

Praktyki zawodowe (VET) – w ramach tych projektów możemy zaproponować współpracę w obszarach takich jak:

  •       organizacja miejsc stażowych w profesjonalnych firmach na Malcie w zakresie, lecz nie tylko : hotelarstwo, turystyka, handel, informatyka, ekonomia, budowa maszyn, elektryka, logistyka, rolnictwo, księgowość, produkcja etc
  •       zakwaterowanie – zapewniamy zakwaterowanie w dogodnych, centralnych lokalizacjach na Malcie, w pokojach dzielonych tylko między uczestnikami tego samego projektu, 2-4 osobowymi, z dostępem w pełni wyposażonej  kuchni. Jesteśmy elastyczni i w przypadku specjalnej prośby możemy zaproponować również inne warunki – pokoje indywidualne lub w miejsca w pokojach 6-8 osobowych.
  •        program kulturowy – dopracowanie zindywidualizowanego programu zapoznawczego z historią, kulturą i tradycjami Malty. W jego ramach oferujemy szkolenia dla młodzieży (językowe oraz kulturowe), spersonalizowane wycieczki z przewodnikami, spotkania z lokalną społecznością. W ramach wycieczek możemy zaoferować m.in.  rejsy dookoła Malty i na niebieską Lagunę, wycieczki z przewodnikiem po stolicy Valletcie, oraz wycieczki autobusowe po najważniejszych i najbogatszych historycznie miejscach jak Mdina, Marsaxlokk, 3 miasta, Wioska Popeye etc.
  •       …. (tak jak z opisu dla szkół tylko może innymi słowami)

Wymiany młodzieży – ze względu na współpracę z licznymi placówkami edukacji zawodowej na Malcie możemy przygotować projekt zarówno od strony goszczenia (przyjmowania grup) jak również wysyłania (zorganizowania grupy o określonym profilu, która będzie reprezentowała Maltę podczas mobilności).

Wolontariat – podobnie jak w przypadku projektów typu VET zajmujemy się kompleksowym goszczeniem wolontariuszy w ramach projektów EVS. Zapewniamy organizację miejsca pracy, programu kulturowego, rozbudowane szkolenia, nowoczesny system wsparcia na miejscu oraz wiele innych.

Goszczenie kadry – w ramach współpracy z licznymi centrami zawodowymi możemy zaoferować również rozbudowane usługi w zakresie organizacji i realizacji projektów VET dla kadry nauczycielskiej.