O nas

Dowiedz się więcej

Podróże kształcą – szczególnie te z nami. Choćby dlatego, że oferujemy wyjazdy zagraniczne połączone z nauką zawodu. A nasza oferta jest naprawdę szeroka.

Bardzo lubimy poszerzać horyzonty. Dlatego nasze projekty zarażają pasją ciągłego rozwoju.  W edukacyjną podróż zapraszamy przede wszystkim młode osoby, które stawiają pierwsze kroki na rynku pracy. Nasze projekty pomogą Wam stawiać pierwsze kroki w życiu zawodowym, rozwiniecie umiejętności techniczne, nauczycie się współpracy i poszerzycie swoją wiedzę. A wszystko to na pięknej wyspie Malcie, zaledwie 3 godziny lotu z Polski.

Nasza misja

Pochodzimy z różnych krajów, pracowaliśmy w odległych zakątkach świata, każdy z nas ma swoje doświadczenia i historie. Mimo to stanowimy zgrany zespół. Jest to możliwe, ponieważ łączy nas jedna pasja – rozwijanie i inspirowanie młodzieży. Zajmujemy się tym zawodowo.

Wierzymy w ideę ciągłego rozwoju, potęgę twórczej ciekawości i budowanie lepszego jutra poprzez wspieranie tych, którzy w przyszłości to jutro będą tworzyć. Dlatego skupiamy się na projektach dla europejskiej młodzieży. Przekuwamy swoją energię na działania, które dają jej szansę na lepszą pracę, szersze horyzonty i większą satysfakcję z tego, co w swoim życiu robią.

Pomagamy także instytucjom i organizacjom o wartościach i celach zbliżonych do naszych. W ten sposób wspólnie tworzymy coraz bogatsze i coraz sprawniej zorganizowane wsparcie dla młodych ludzi stawiających pierwsze kroki w dorosłym życiu. 

Nasze inicjatywy finansujemy z działań lokalnych i międzynarodowych realizowanych w ramach m.in. środków Programu Erasmus+, funduszy norweskich i funduszy EOG, a także grantów lokalnych i międzynarodowych.

Do współpracy zachęcamy szkoły, szczególnie zawodowe. Z wieloma dolnośląskimi placówkami już udało się nam zrealizować wspólnie wiele projektów wymian zawodowych dla ich uczniów. Oferujemy nie tylko doświadczenie, także organizację od A do Z: od pisania projektu, przez jego koordynację po wykonanie i rozliczenie. Zawsze uczestniczymy w projektach osobiście – doglądamy wszelkich szczegółów, pilnujemy terminów, służymy radą i wsparciem.

Zapraszamy też do kontaktu z nami firmy, które chciałyby przyjąć uczącą się młodzież na staż czy wolontariat. Oferujemy pełną obsługę formalną i koordynację goszczenia. Już teraz współpracujemy z pracodawcami i instytucjami na Malcie. Mamy w tym zakresie świetne doświadczenia. Dlatego zawsze cieszy nas możliwość poszerzenia oferty dla uczniów o nowe miejsca nauki zawodu.

Pracujemy projektowo, w oparciu o programy Unii Europejskiej. W każdym projekcie dbamy, by zarówno młodzież jak i wszyscy nasi partnerzy odnosili korzyści i byli zadowoleni z udziału. Jesteśmy profesjonalistami, mamy doświadczenie i niezbędne umiejętności. A przede wszystkim bardzo lubimy swoją pracę.