Dla Uczniów


Jeśli praktyki to na Malcie! Zorganizujemy Ci staż w Twoim wymarzonym zawodzie za granicą!

Malta jest nie tylko piękna, ale też pełna życia. Działają tu firmy z niemal każdej branży. Mają swoje własne, często odmienne od polskich, zasady pracy, organizację działania czy technologie. Te różnice warto poznać, jeśli planujesz rozwijać się w konkretnym zawodzie.

Organizujemy staże, szkolenia i praktyki. Także takie, które są formą zaliczenia praktyk zawodowych w polskich szkołach. Działamy w ten sposób od kilku lat.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Zapewnimy Ci organizację wyjazdu, łącznie z przelotami, zakwaterowaniem i utrzymaniem na miejscu. Dodatkowo znajdziemy dla Ciebie pracę w firmie z odpowiadającej Ci branży. Zawsze bardzo dokładnie dopasowujemy potrzeby naszych podopiecznych i firm goszczących. Możesz mieć pewność, że dołożymy starań, żeby praca, o jakiej myślisz, była tą, którą będziesz poznawać.

Pobyt na Malcie wiąże się z nauką samodzielności. Podczas wyjazdów zawodowych organizowanych przez nas młodzież uczy się samodzielności. Sama pilnuje swojego budżetu, robi zakupy czy pranie. Jest to często pierwszy krok w dorosłe życie. Jeśli Cię to nie zniechęca – śmiało, zgłoś się do nas!

Jesteśmy na miejscu

Mamy biuro na Malcie. Na początku pomożemy Ci się zadomowić, a pierwszego dnia stażu czy praktyk będziemy Ci towarzyszyć w miejscu pracy. Przez kolejne dni wyjazdu możesz zawsze liczyć na nasze wsparcie i pomoc w rozwiązywaniu ewentualnych problemów.

Życie po godzinach

W czasie pobytu na Malcie będziesz mieć okazję, by poznać wyspę, zobaczyć jej zabytki i poczuć rytm, którym żyje. Aby Ci w tym pomóc, możemy zaproponować coś z naszego programu wprowadzającego. Są w nim kursy językowe, kulturowe, a także wycieczki do najpiękniejszych zakątków Malty, w tym rejsy statkiem dookoła wyspy czy do przepięknej Niebieskiej Laguny. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie samą pracą się żyje.

Masz nasze wsparcie

Być może staż zagraniczny byłby Twoim pierwszym samodzielnym wyjazdem. Warto więc wiedzieć o nas trochę więcej. Działamy w oparciu o środki unijne. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie. Wśród naszych stałych partnerów są polskie szkoły i prywatne firmy na Malcie i w Polsce, a także firmy i organizacje z Włoch i Hiszpanii.

Co roku skutecznie przechodzimy przez unijne procedury pozyskiwania i rozliczania środków. Wiąże się to ze szczegółową kontrolą naszej działalności. Jednym słowem, jesteśmy sprawdzonym, solidnym partnerem. Jeśli masz jakiekolwiek pytania – nie wahaj się, pytaj!